Szczenięta do sprzedaży


Grupa 1
Owczarek australijski (typ amerykański)
Preeminent Line (FCI) DYLAN, ur.21.09.2016 r., wł. Sylwia Grimm

Owczarek niemiecki
IRAN z Chojniczanki FCI, (Champion Polski, IPO-I, BH, HD-A, ED-0,0), ur. 5.11.2014 r., (o: Mł.Ch.PL KANTO ze Spręcowa, m: Mł.Ch.PL, Ch.PL ZETA z Chojniczanki FCI), wł. Waldemar Spichalski, www.zchojniczanki.pl, tel.603 049 409
J-SMOKIE z Chojniczanki FCI, (Champion Polski, IPO-1, BH, HD-a), ur.15.01.2015 r., (o: Ch.PL KANTO ze Spręcowa, m: Ch.PL LIRA z Chojniczanki FCI), wł. Magdalena Finster, www.zchojniczanki.pl, tel.603 049 409

Owczarek niemiecki długowłosy

BAX Rodiaz
, (4xCWC, IPO-I, dysplazja A), 04.10.2003, PKR I-53473, (FLASH Avax Hof - SISI Rodiaz), wł. Marzena Stryszowska, 89-504 Legbąd, tel (052)334-15-71, kom.606-486-010, www.tucholskibor.republika.pl
OSKAR Stan-Lech, wł. Joanna Galińska, tel 513139198

Owczarek staroangielski Bobtail
BOB Kudłaty Tramp (FCI), (Mł.Ch.PL, Ch.Pl, Ch.RUS, Ch.LT, INTERCHAMPION, II lokata, EuroOes open class), ur. 14.02.2014 r., wł. Ewa Paradowska, tel. 600 946 728, dalmartrozety@gmail.com

Owczarek szkocki collie długowłosy
GERVASE Gold, 27.04.1997, śniade, PKR.I-29382, 2032/XXXI/97, (Ch.PL DOUBLE SCOTCH GOLD FLAN BOYANT – Ch.PL TEMIDA Fiducia), wł. Franciszek Bones, 89-600 Chojnice, ul.Armii Krajowej 2, tel.052-39-748-05, 0661-177-302

Welsh Corgi Pembroke
RAFAELLO Liski Kaszubskie (FCI), Młodzieżowy Champion Polski, 2xBOB, tricolor ur. 08.08.2011, (o. Zw.Klubu Danii 2009, Ch.PL, 4xBOB ELMSMERE EXTRA SPECIAL, m. Mł.Ch.PL, Ch.PL, 5xCAC, Naj.Szczenię w Rasie Sopot 2009 GILIAN - Liski Osowskie), hod. i wł. Alina Bielska, tel. 660-925-105, e-mail: alina.bielska@liskikaszubskie.pl, http://www.liskikaszubskie.pl


Grupa 2
Berneński pies pasterski
BOBARD Bohemia Kamire, 10-03-2001, tricolor, PKR.II-68069, CMKU/BSP/2201/01, 3016/XXXI/01, (Loubard du Bois de la Faye - ARANKA Kastapela), Jolanta Stobba, 84-207 Koleczkowo,ul.Polna 4, tel.058/676-02-58, 0601-167-665
Hurst G. Calovske luky, 11.06.2009, tricolor, PKR.II-103421, 3482/XXXI/09, (Doremis Zatopeck - Dalida Calovske luky), Damian Borta, 89-606 Charzykowy, ul. Spokojna 2, tel. 668120811

Buldog angielski
CERBER Dąbrowska Zgraja, wł. Jażdżewski Wiesław, tel 602179504

Czarny terier rosyjski
E-BORYS z Rubinkowskiego Pola, wł. Tuszkowski Andrzej, tel 660740214

Doberman
H'DEMON Tirana, (Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, HD-A), ur. 12.03.2013 r., (o: OSCAR z Padoku, m: DONA LUISE Tirana), wł. Filip Płotka, tel. 733 631 515

Pinczer miniaturowy
HARLAN Pilawa, (Mł.Ch.PL, Ch.PL), 15.04.2002, rude, PKR.II-71887, 2439/XXXI/02, (Mł.Ch.PL, Ch.PL ZANDO Dekado – Mł.Ch.PL, Ch.PL RAMONA Ligo Jana), wł.Aleksandra Kufel, 89-604 Chojnice, ul.Kościerska 8a/24, tel. 051-397-48-79, 0696-04-62-58

Shar Pei
ZIKO od Niuni Zołzuni, 15-06-2001, złoty, PKR.II-72042, 2943/XXXI/01, (Ch.PL KRIST z Kosaku - Ch.PL SHILA od Niuni Zołzuni), Jolanta Stobba, 84-207 Koleczkowo,ul.Polna 4, tel.058/676-02-58,0601-167-665

Grupa 3
Niemiecki terier myśliwski
ZEFIR z Króliczego Dołka, (Ch.PL, KT-I), 21.03.2010, PKR.III-68121, (Farao-Junior Vom Asstraata - Zadra z Króliczego Dołka), wł. Roman Dywel, 77-400 Złotów, ul.Kwiatowa 23, tel. 694 801 403, www.ztropukamionki.blog.onet.pl

Yorkshire Terrier
LOLEK ŚWIAT W MINIATURZE wł. Iwona Gemza, tel. 601-553-066, www.azmeg.pl


LOOK OF LOVE Yorex
wł. Iwona Gemza, tel. 601-553-066, www.azmeg.pl


Showman Lazuryt
, wł. Bożena Chomik, tel 672664060

Grupa 5
Akita
AKAI OKAMI Halne Wzgórze, (Mł.Ch.PL), 22.04.2005, czerwone, PKR.V-12871, 2913/XXXI/05, (Ch.PL BUT-SU Omono Gawa – Ch.PL, Int.Ch. KADHABRA Halne Wzgórze), wł. Mirosław Ścibisz, 77-300 Człuchów, ul.Niemcewicza 5, tel. 059-83-41-448

Szpic miniaturowy - Pomeranian
SILENCES PINOCCIO, (Mł.Ch.PL), 12-09-2001, PKR.V-8859, 2665/XXXI/01, orange, wł. Marek Jarych, ul. Krawiecka 27, 81-178 Gdynia
BOLEK YAKUZA, 22-03-2003, PKR.V-11045, 2671/XXXI/03, sobolowy, wł. Marek Jarych, ul.Krawiecka 27, 84-178 Gdynia

Grupa 6
Beagle
Ob-La-Di’s APPEARANCE OF EMMET, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.PL, Zwycięzca Klasy Championów Euro Dog Show Helsinki 2006, CACIB, CWCx9, BOBx8, BOGx3), 18.02.2002 , PKR.VI-7203, import Dania, wł. Marzena Stryszowska, 89-504 Legbąd tel. (052) 334-15-71 kom.606-486-010, www.tucholskibor.republika.pl

Posokowiec bawarski
SIVIK Happy Hunter, (o: CAR SPOD ORLEHO HNIEZDA, m: BAFFY z łowisk Puszczy Bydgoskiej, tel.502610824

Grupa 7
Wyżeł niemiecki krótkowłosy
MAJOR z Tarnowskiej Krainy, wł. Zygfryd Łobocki tel 0523340101

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
SINGIEL z Klonowa, wł. Andrzej Sołtysiński, tel 606879742

Grupa 8
Płochacz niemiecki - Wachtelhund
Dizel z Grodziskich Borów (Mł.Ch.PL, Ch.PL, KD-I, KT, CPC), PKR.VIII-22044, (o. Tamarynszek Samhain, m. Bedia od Petrboka), hod.Michał Piątyszek,wł. Wojciech Stefański, ul. Kraszewskiego 4, 83-400 Kościerzyna.
tel. 693-451-123


Grupa 9
Chiński grzywacz
TABASCO Pastoral, (Mł.Ch.PL), ur 06.07.2009, bezwłosy beżowy, PKR.IX-54951, (KINGSTON Pastoral, - CASABLANCA Pastoral), Magdalena Lipińska, 77-300 Człuchów, Kołdowo 26 tel.508-065-273, www.cudnasfora.cba.pl


Mops
MANIEK Sfora Gregora (FCI), 10.06.2007, PKR.IX-51253, 3191/XXXI/07, (Ch.PL GRUBY MACIEJ Gizmo z Krótkonosych - POLIANNA z Bażanciego Lasu), wł. Agata Lewińska, 89-652 Łąg, Łąg Kolonia 5, tel. 502-434-696


Terier tybetański

AXEL Hoksa Rex, wł. Monika Monist tel 509294211

Grupa 10
Chart rosyjski - Borzoj
ARI Aqua Pura, ur.16.03.2010 r., biało-srebrzysta, PKR.X-7291, nr rej. 3497/XXXI/10, (BURIA II Horodyszcze FCI - WOLF STYLE BARONESSA BEATA), wł.: Małgorzata Szkudlarz, tel. 606 738 719, www.charty.manifo.pl


Whippet

BUBNOVY TUZ S TAVAIZY, pręgowana z białym, 4.05.2007, PKR.X-6742, rej. 3246/XXXI/07, (Ch.RUS SILVERY SHO S JANTARNOGO MORYA – Ch.RUS. Pozhar V Kremle IMPERIA STRASTI), wł. Joanna Szczepańska, 89-604 Chojnice, ul.Rzepakowa 10/57, tel. 500-00-84-83, www.josza-boxer.home.pl